Koineks Hesabım ile Nasıl Dash Alabilirim?

Altcoin türlerinde doğal bir zenginliğe sahip olan ve altcoin ticaretinde de en çok türde coini kendisinde barındıran Koineks Kripto Para Borsası uygun komisyon oranlarıyla da bu coin türlerinde zengin bir ticaret ağı oluşturabilmiştir. Anlık olarak ticaret hacminde de Türkiye Cumhuriyetinde ön sırada yer alan firmamız üzerinden eğer Dash Coin satın almak isterseniz tek yapmanız gereken ilk öncelikle hesap bakiyenizde Türk Lirası olduğundan emin olmaktır. Yalnızca banka havale veya EFT seçeneklerini kabul eden Koineks’e TL yüklemek için ilgili makalemizi de okuyabilirsiniz. Bununla birlikte para yükleme sıkıntılarınız için de Koineks Canlı Destek Hattına da erişebilirsiniz. Aşağıda ise kısa ve verimli bir tanımla Dashcoin satın alma sürecini okuyacaksınız.


Dash satın almak için öncelikle Koineks üyelik panelinizdeki market kısmına gitmeli ve buradan da “Dash” seçeneğini tıklamalısınız. Daha sonra karşınızda, anlık olarak Dash satın alınabilecek tutarı göreceksiniz. Eğer mevcut fiyat size yüksek gelirse, kendi istediğiniz fiyatı da yazabilirsiniz, böylece otomatik olarak da o fiyata alınabilecek Dash Coin miktarını sistem size gösterecektir. Tersi biçimde de almak istediğiniz Dash Coin miktarını girerseniz, size bedel olarak da Türk Lirasını gösterecektir. Ancak birim Dash coini daha düşük fiyattan almak isterseniz her iki sekmeye de hem almak istediğiniz coin kütlesini hem de sunduğunuz para teklifini girebilirsiniz. Ardından “al” tuşuna basarak ilgili emri başlatırsınız. Ayrıca Dash satış işlemleri için de makalemizi okuyabilirsiniz.


Dash coin satın alma sürecinde, eğer talebinizi iptal etmek isterseniz, çarpı tuşuna basabilirsiniz. Dash coin satın alım sürecinde bütün satışlar, müşterilerimizin teklifleri üzerinden gerçekleştirileceğinden, verdiğiniz fiyattan bir satış teklifi piyasaya sunulana kadar teklifiniz açık kalacaktır. Aynı zamanda, teklifinizi karşılayabilecek bir Dash rezervi yoksa da satış işlemi parça parça gerçekleştirilebilir.