Stellar XLM Satın Almak İçin Ne Yapmalısınız?

Koineks Kripto Para Borsasından Nem Coin almanız mümkündür. Bunu yapabilmek için mutlaka hesap bakiyenizde TL bulunmalıdır. Unutmayın ki Koineks TL Yüklemek diğer kripto para borsalarına göre anlaşmalı bulunduğumuz bankalar sayesinde daha da hızlı gerçekleşmektedir. Eğer bu konuda bir sorun ya da aksaklık yaşarsanız veya aklınıza bir soru takılırsa lütfen canlı destek ekibimiz aracılığıyla bize soru sormaktan kaçınmayınız. Eğer hesap bakiyenizde para varsa, herhangi bir kripto para birimi için Koineks üzerinden satın alma talebi açabilirsiniz. Bunu yapabilmek için ise Koineks üyelik panelinden market kısmına gelmelisiniz. Buradan da NEM (XEM) Coin satın almak için ilgili bölüme giriniz. Karşınıza çıkan hesaplayıcıda yer alan fiyat, otomatik biçimde yazılmaktadır. Bu fiyat ise mevcut piyasa bilgileri kullanılarak anlık olarak Nem coin satın almak için gereken bedeli ifade etmektedir.


Dilerseniz daha ucuza Nem Coin satın almak için daha düşük bir fiyat yazabilirsiniz. Ardından söz konusu fiyata satın alabileceğiniz anlık biçimdeki Nem Coin miktarı belirecektir. Bu bölümdeki yazıyı da değiştirebilirsiniz ve birim TL başına kaç Nem Coin almak istediğinizi bu yöntemle Koineks’e bildirebilirsiniz. Ardından “al” düğmesine tıklayarak da Xem satın al talebini başlatırsınız. Eğer sonradan talebi iptal etmek isterseniz de tek yapmanız gereken sağ taraftaki kızıl çarpı işaretine tıklamaktır. Aynı zamanda piyasada sizin belirlediğiniz fiyattan satış gerçekleştiren bir firma ya da kişi yoksa, fiyatlar belirlediğiniz düzeye gelene kadar talebiniz açık tutulacaktır. Piyasadaki satışta bulunan XEM miktarına ve bu miktarın ne kadarına belirlediğiniz fiyattan satış hali belirlendiğine göre de satış talebiniz parça parça gerçekleştirilebilir. Nem Coin satış makalesini de okumanız işlemleriniz için faydalı olacaktır.

Diğer coin türleri hakkında da makalelerimizi okuyabilirsiniz ve satın alma yöntemleriyle ilgili de daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Koineks Ailesi olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.