Koineks Hesabıma Nasıl TL Yükleyebilirim?

Komisyon oranlarına gelir isek seçtiğiniz ödeme yöntemi ya da banka aracılığıyla yapılan işlemlerde seçilen bankaya göre, bir değişim görünmemektedir. TL havale ya da EFT için seçtiğiniz banka veya para aktarıcısı, size bir kod verecektir. TL Yatırma panelinden, bırakılan boşluğa bu kodu girerek paranızı yatırabilirsiniz ancak Koineks Hesap Adınız ile işlem yapmayı seçtiğiniz bankadaki adınızın aynı olması kesin bir koşuldur. Aksi halde herhangi bir şekilde, işleminiz gerçekleştirilmeyecek ve hesabınız incelemeye alınacaktır. Bu, Koineks’in müşterilerini ve parasal varlıklarını güven altına almak için uyguladığı protokolün bir parçasıdır.


Koineks Kripto Para Borsasına para yatırmanız için yapmanız gereken ilk işlem üyelik hesabınızı başarıyla açmanız ve hesabınızın onaylanmasıdır. Onaylama işlemi tamamlandığında artık Koineks hesabınıza para yükleyebilir ve çekebilirsiniz. Koineks Cüzdan hesabınıza para yüklemenin sadece tek bir yolu vardır, o da banka havale ya da EFT yöntemidir. EFT veya banka havale işlemi için üyelik panelinden “TL Yatır” seçeneğini tıklamalısınız. Ardından karşınıza Koineks Kripto Para Borsasının sözleşmeli olduğu bankalar ve çeşitli para aktarım firmaları çıkacaktır. Hangisinde üyeliğiniz varsa ya da hangisi sizin için iyi ise bu seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz.

Koineks TL Nasıl Yüklenir?


Ayrıca, başkasının hesabından herhangi bir ödeme yapmanız da mümkün değildir, kabul edilmeyecektir. TL Yatırım Kodu olmayan işlemler de gerçekleştirilmeyecektir. Eğer ödeme işleminiz gerçekleştirildi ve hesabınıza geçirilmediyse heyecan yapmamalısınız. İnceleme bittiğinde, hesabınıza paranız aktarılacaktır, destek hattına da konu ile ilgili başvurmanız içinizin rahatlaması açısından yeterli olacaktır. Ayrıca herhangi bir talep açar ve iptal etmek isterseniz kırmızı tuşa basmanız yeterlidir. Bütün para yatırma işlemleri sadece hafta içinde, sabah saat 9.00 ve akşam 18.00 arasında gerçekleştirilebilmektedir.