Koineks Ripple (XRP) Satın Alma İşlemleri

Koineks Kripto Para Borsasından Ripple (XRP) satın almak için öncelikle üyelik bakiyenizde TL bulunması gerekmektedir. Eğer Koineks Üyelik hesabınızda para yoksa, herhangi bir satın alma talebi açmanız mümkün değildir. Eğer hesabınıza TL yüklemekle ilgili bir sorun yaşıyorsanız canlı destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz ya da Koineks TL Yükleme makalemizi okuyarak anlaşmalı olduğumuz bankaları ve para yatırma yöntemlerini, süresini de öğrenebilirsiniz. Hesabınızda para varsa, Koineks yönetim panelinden market bölümüne gelip, oradan XRP satın alma işlemini gerçekleştirmek için Ripple bölümüne girmelisiniz. Sonrasında, karşınızda anlık piyasa değerlerine göre Ripple satın almak için geçerli fiyat bilgisini göreceksiniz. Eğer daha düşük bir fiyata Ripple satın almak istiyorsanız, fiyat sekmesine istediğiniz fiyatı yazabilir ve o fiyata da ne kadar XRP satın alabileceğinizi görebilirsiniz. Tersi biçimde, satın almak istediğiniz XRP miktarını yazarak da kaç TL gerektiğinin bilgisini de edinebilirsiniz. Sonrasında yapmanız gereken şey ise daha basittir. Belirlediğiniz fiyat ve satın almak istediğiniz XRP miktarlarını girerek, “al” tuşuna basmaktır. Koineks.com adresinden güncel XRP fiyatlarını da inceleyebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Böylece XRP satın alma talebini başlatmış olursunuz. İptal etmek isterseniz yapmanız gereken sadece talebin sağındaki iptal et tuşuna basmaktır. Girdiğiniz satın alma fiyatları eğer piyasanın altındaysa, sizin belirlediğiniz fiyattan satış talebi gerçekleştirilene kadar beklemeniz gerekecektir. Duruma göre de parçalı bir biçimde satış yapılması mümkündür.


Eğer dilerseniz altcoinler ve bitcoinler hakkında da daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Ripple (XRP) satış işlemleri için tıklayınız.