Koineks Tron Satış İşlemleri ve Güncel Fiyatları Nedir?

Koineks.com adresinden TRON satın almak için yapmanız gereken ilk şey mutlaka Koineks üyelik hesap bakiyenizde Türk Lirası bulunduğundan emin olmaktır. Eğer herhangi bir şekilde bakiyeniz boş ise yapmanız gereken ilk şey hesabınıza para yatırmaktır. Eğer bu konuda bir sıkıntı yaşıyorsanız, Koineks TL Yatır makalemizi okuyabilirsiniz, anlaşmalı bankalarımızı ve para yatırma yöntemlerimizi de görebilirsiniz. Tron satın almak için hesabınızda para bulundurma koşulunu yerine getirdiyseniz, bundan sonrasında yapmanız gereken ise üyelik yönetim panelinizden market bölümüne gelmektir.


Market bölümünden Tron sekmesine girdiğinizde, anlık fiyatlardan kaç Tron alabileceğinizi görebilirsiniz. Hesaplayıcıya, yazdığınız TL’ye karşılık gelen Tron miktarını ya da Tron miktarına karşılık kaç TL geldiğini de görebilirsiniz. Bununla birlikte, birim Tron için ödemek istediğiniz miktarı girerek de kendi durumunuza göre bir teklif oluşturabilirsiniz. Ödemek istediğiniz Türk Lirasına karşılık almak istediğiniz Tron miktarını belirlediğinizde al tuşuna basarak işlemi başlatabilirsiniz. Ardından yapmanız gereken şey ise emrinizin gerçekleştiğinde size gönderilecek olan bildirimi beklemektir. Ayrıca girdiğiniz fiyattan bir satış teklifi oluşturulana kadar da herhangi bir şekilde alım teklifiniz gerçekleştirilemeyeceği gibi parça parça da satım ihtimali bulunmaktadır.

Diğer altcoin ve bitcoin alım, satım işlemleri için de Koineks Yönergelerini okuyabilir ya da canlı destek ile iletişim kurabilirsiniz. Önerimiz ise TRON (TRX) Satış Makalesi olacaktır.