Tron Nedir?

Sanal para birimi olan, Bitcoin'den sonra hızla yayılan alt coinlerden birisi Tron Coindir. Tron, blok zincir tabanlı ve aynı zamanda açık kaynak kodlu bir protokoldür. Tron, farklı blok zincirlerini ve ağlarını akıllı sözleşme sistemlerini desteklemekle beraber Bitcoin,EOS,Qtum,Ethereum ve diğer halk blok zinciri akıllı sözleşmeleri de dahil olmak üzere geliştiricilere uygulamaları geliştirme için çok protokollü altyapı ve kullanıcıların pürüssüz çok protokollü akıllı ağlardan yararlanmalarını sağlar.

9 Eylül 2017 tarihinde ilk kez ortaya atılan tron projesi, çevrimiçi işlemlerde kimlik ve kişisel kredi gibi hassas konuları çözmek için minimum ücretli kullanılabilen bir dizi anlaşma mekanizması kurmuştur. Ayrıca, merkezi yerleşim yapısından kaçınmak için noktasal işlem yapısı kullanır. Tron ağı ve bilgi kredisinin özgünlüğünü, uygunluğunu sağlamak için kullanıcılar ve geliştiriciler arasında büyük rol oynayabilir. Tron'un geleceği parlak mı? Bitcoin'in işlemlerinde giderek zorlaşarak kendi içinde dallara ayrılmasından dolayı oluşan problemler yatırımcıları olumsuz etkilemektedir ve bu sebepten dolayı yatırımcılar da TRX alt coinine yatırım yapmayı tercih etmektedir.

Tron Güvenilir Mi?

Herhangi bir merkezi bulunmayan ve takip edilişi zor ama ticaret hızı kolay olan Tron coin'e güvenebilirsiniz. 6 Farklı şifreleme algoritması ile Tron coin güvenilir coinler arasında popülerliğini korumaktadır. Extra güvenliğiniz için Koineks Bitcoin Borsasını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Ayrıca Tron satın almak için tıklayınız.