Koineks Tron Satma İşlemleri Nedir?


Koineks Hesabınız üzerinden Tron satmak için yapmanız gereken en önemli şey mutlaka Koineks hesabınızın bakiyesinde TRON Coin olduğundan emin olmaktır. Eğer bakiyenizde Tron coin yoksa haliyle de satamayacaksınız. Eğer farklı bir hesabınızdan Koineks üzerine Tron aktarmak isterseniz, Koineks Hesabıma Tron Coin Aktar makalesini okuyabilirsiniz. Buna ek olarak, bakiyenizde Tron Coin varsa yapmanız gereken tek şey hesap yönetim panelinden market bölümüne gelmek ve Tron Sat kısmına tıklamaktır. Böylece Tron Coin satış ekranına gelmiş olacaksınız.


Ayrıca Tron (TRX) satın al işlemleri için tek yapmanız gereken ilgili makalemizi okumaktır. Güncel fiyat grafiklerini ise ana sayfamızdan anlık değişimlerle takip edebilirsiniz.

Hesaplayıcıda gördüğünüz ve otomatikman çıkan fiyat, o sırada anlık olarak Tron satabilmeniz için gereken fiyattır. Eğer fiyatı daha yükseğe çekerseniz anlık satış gerçekleştiremeyeceksiniz. Seçtiğiniz fiyat eğer Anlık Fiyat + 100 TL ise Tron Fiyatlarının 100 TL daha artış yaşaması gerekecektir. Ancak o zaman açılan satın alma talepleri ile sizin satış talebiniz buluşacaktır. Ardından transfer otomatik başlatılacaktır. Her satış işleminden ve satın alım işleminden Koineks Kripto Para Borsası belirli bir oranda komisyon almaktadır. Komisyon oranlarımızı da makalelerimizden* öğrenebilirsiniz. Ayrıca, satma talebinizi iptal etmek isterseniz yapmanız gereken tek şey vardır o da sağ taraftaki kırmızı çarpıya basmaktır. Satış işlemi için ise fiyatı belirledikten sonra “sat” butonuna basmalısınız. Ardından açık talepleriniz ekranın alt kısmında görünecektir. Satış talebinizin piyasadaki belirlediğiniz fiyattan satılmakta olan Tron miktarına göre de parça parça yaşanabileceğini unutmayınız.