USD Tether Satın Alma İşlemleri ve Güncel Fiyatları

Kripto Para Borsaları arasında en fazla altcoin türünde ticaret yapma şansı sunan Koineks.com, müşterilerine sunduğu anlık haberler, yüksek ticaret hacmi ve grafiklerle rehberlik etmektedir. Eğer USD Tether satmak için olmasa da satın almak isterseniz, öncelikle hesabınızın bakiyesinde mutlaka Türk Lirası bulunduğundan emin olmalısınız. Aksi halde herhangi bir satın alma işlemi ya da talebi, gerçekleştiremezsiniz. Koineks hesabınıza nasıl para yatıracağınızı öğrenmek istiyorsanız ilgili makalemizi okuyabilirsiniz. Ek olarak, USD Tether satın almak için hesabınızdan market bölümüne girmeli ve buradan da USD Tether sekmesine tıklamalısınız. Ardından yapmanız gereken tek şey size sunulacak olan otomatik fiyat bilgisini bulmaktır. Burada görecek olduğunuz fiyat bilgisi, anlık olarak Koineks grafiklerinden ve değer hesaplayıcılarından çekilmekte, o an için satın alım gerçekleştirmeniz için harcamanız gereken TL’yi ifade etmektedir. Ancak bu fiyattan USD Tether satın almak istemiyorsanız, kendinize göre bir fiyat da girebilirsiniz. Böylece girdiğiniz fiyata bağlı olarak da alabileceğiniz USD Tether karşınıza çıkacaktır.


Tersi biçimde, USD Tether miktarını yazarak da kaç lira gerekeceğini hesaplatabilirsiniz. Eğer birim fiyatına ödenecek Türk Lirasını değiştirmek istiyorsanız da değiştirebilirsiniz. Tüm alım ve satım grafiğini tamamladığınızı düşünüyorsanız yapmanız gereken tek şey vardır o da “al” tuşuna basmak. Böylece satın alım emrini vermiş olursunuz eğer iptal etmek isterseniz da sağ taraftaki kırmızı çarpı tuşuna basmanız yeterli olacaktır.


Buna ek olarak satın alım isteğiniz, sizin belirlediğiniz fiyattan satış talebi oluşturulana kadar sürdürülecektir. Aynı zamanda bu bağlamda, parça parça da satış yapılması da mümkündür. Koineks USD Tether grafikleri için tıklayınız.